Nasz zespół

Agata Bromberek - Współzałożycielka, Menedżer

Poznanianka, absolwentka kulturoznawstwa na UAM w Poznaniu. Turecką przygodę rozpoczęła w 2005 roku, kiedy to nieco przypadkiem trafiła do Alanyi jako tłumaczka w tureckiej łaźni. Zafascynowana turystyką zdobyła licencję i została pilotką i rezydentką polskich biur podróży. Pracowała kolejne sezony w Turcji i Maroku. Uzależniona od podróży (m.in na turecki wschód, do Syrii, Portugalii, Australii), od lat mieszka na Riwierze na stałe.

Od pierwszego pobytu w Turcji aż do dziś nieprzerwanie prowadzi blog www.tur-tur.pl, opisując turecką rzeczywistość słowami i zdjęciami. Publikuje artykuły o Turcji (m.in. National Geographic Traveller, Podróże). Wraz z mieszkającą w Stambule Agatą Wielgołaską wydała książkę "Turcja. Półprzewodnik obyczajowy", którą można zakupić tutaj: www.turcjapolprzewodnik.pl.

W biurze zajmuje się marketingiem i sprzedażą, okazjonalnie pilotuje wycieczki. Zawsze podłączona do internetu, w żartach nazywana "Agata Online". Interesuje się muzyką, fotografią, i zdrowym odżywianiem.

Bekir Uyar - Właściciel, Menedżer

Urodził się w Hatay (Antiochia), historycznym mieście na południowym wschodzie Turcji, nieopodal granicy z Syrią. Ukończył zarządzanie na Uniwersytecie w Edirne, przez dziesięć lat pracował w międzynarodowym koncernie w Stambule. Szukając nowych wyzwań przeniósł się na południe, gdzie zarządzał firmami z branży edukacyjnej i handlowej, a wreszcie trafił do Alanyi i turystyki.

Bekir jest urodzonym smakoszem, uwielbia zarówno jeść jak i gotować potrawy najchętniej podlane dużymi ilościami oliwy z oliwek oraz posypane ostrą czerwoną papryką, jak na wychowanego na południu przystało. Fan drużyny piłkarskiej Fenerbahçe oraz filmów z Alem Pacino. Wielbiciel Polski - szczególnie architektury, piwa i czarnego chleba na zakwasie :)

W biurze zarządza wszystkim i wszystkimi, czuwa nad operacją i rezerwacjami, oraz potrafi wykonywać skomplikowane rachunki matematyczne z prędkością światła.

Hakan Uyar - Szef biura w Oba

Młodszy brat Bekira, pracuje w naszym drugim biurze w Oba i zajmuje się obsługą gości "z całego świata". Od wielu lat pracuje w sektorze turystycznym w Alanyi. W naszym biurze zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale także pozytywną i pełną śmiechu obsługą turystów na niektórych wycieczkach.

Utalentowany językowo - nie ma dla niego barier komunikacyjnych - mówi po angielsku, niemiecku, rosyjsku, potrafi się też porozumieć ze Skandynawami, Holendrami i... oczywiście Polakami!

Pełen udzielającej się energii i optymizmu zaprzyjaźnia się z większością swoich turystów :)

Pracownicy sezonowi

Jesteśmy dumni z naszych współpracowników, którzy cieszą się dużym uznaniem turystów. Są to studenci i absolwenci kierunków turystycznych, podróżnicy, miłośnicy Turcji, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą o tym kraju. W roku 2016 współpracują z nami m.in.:

Elif - licencjonowana przewodniczka turecka, pochodząca z niewielkiego miasta Gazipaşa nieopodal Alanyi

Paweł - archeolog, Poznaniak, doświadczony pilot wycieczek po Europie i świecie

Write to us